Referencje

 

 
Biuro Nieruchomości Morada przywrociło nam wiarę w funkcjonalność i sens istnienia instytucji jaką są agencje nieruchomości...co nie było łatwe po kilku bardzo przykrych doświadczeniach z innymi agencjami nieruchomości. Szybkość i profesjonalność działania zaskoczyło nawet mnie, a to nie lada sztuka :) przy tym super kontakt i dopasowanie do klienta! 
Jeśli komuś zależy na profesjonalnej i sprawnej transakcji to szczerze polecamy!!!
Dziękujemy :) 
Marlena i Adam
 
 
Szybki kontakt o każdej godzinie, profesjonalne podejście do klienta, bardzo szybka sprzedaż mieszkania i całkowite wyręczenie od wszystkich czynności, ceny za pośrednictwo bardzo dobre i na pewno warte otrzymanego profesjonalizmu od strony MORADA-NIERUCHOMOŚCI.
Widać tu wysokie zaangażowanie biura w chęć zadowolenia klienta, serdecznie Polecamy.
Krzysztof Serweta
 
Pomoc Pani Magdaleny okazała się nieoceniona podczas sprzedaży naszego mieszkania.
Wszechstronna pomoc i profesjonalizm ze strony biura pozwoliły szybko i sprawnie dokonać wszelkich formalności.
Wystarczyła jedna wizyta Pani Magdaleny w naszym mieszkaniu, wykonanie przez nią kilku profesjonalnych zdjęć pomieszczeń, a kilka dni później zostaliśmy zaproszeni do notariusza by podpisać akt notarialny!!!
Biuro Nieruchomości wzięło na siebie większość obowiązków, wykonane przez nas czynności zostały zmniejszone do minimum, przy czym byliśmy szczegółowo poinformowani co musimy załatwić.
Naprawdę szczerze polecamy współpracę z Panią Magdaleną jak i całym Biurem Nieruchomości MORADA !!!
                                                                                                            zadowoleni
                                                                                                                           Maciek i Magdalena


Bardzo jesteśmy zadowoleni z super fachowej i profesjonalnej pomocy sprzedaży naszego mieszkanka.
Biuro Nieruchomości MORADA załatwiło wszystkie formalności po sprzedaży mieszkania za nas, my tylko udaliśmy się do notariusza. Bardzo dobry kontakt telefoniczny z pośrednikiem Panem Bartoszem, który był zawsze miły i pełen zaangażowania, widać, że lubi swoją pracę. Z całego serca możemy polecić biuro Morada, naprawdę warto, mega profesjonalizm. Dziękujemy Panie Bartoszu serdecznie. 

                                                                                                            Żaneta i Radek

Nasza współpraca z Biurem Morada Nieruchomości zaczełą się trochę przez przypadek, po kilkumiesięcznym bezskutecznym szukaniu mieszkania przez inną agencję w Zielonej Górze. Byliśmy zmęczeni i zniechęceni. Całe szczeście, że tym razem trafiliśmy na odpowiednich ludzi, którzy nie tylko wykonują swoją pracę, ale przede wszytskim lubią pomagać innym w podejmowaniu tak ważnej decyzji, jaką jest kupno mieszkania.
Byliśmy pozytywnie zaskoczeni po pierwszych dwóch dniach współpracy z panelm Bartoszem Szczepańskim. Odpowiadał na maile, smsy (w poprzedniej agencji dostawaliśmy odpowiedz po paru dniach), rzetelnie doradzał. Zaufaliśmy mu, w końcu był naszym przewodnikiem. Wystarczyło, że pokazał nam 3 różne mieszkania i po rozmowie od razu wiedział, czego szukamy. Kupiliśmy mieszkanie w ciągu niespełna dwóch tygodni. Pomógł nam z załatwieniem wszystkich formalności; świetnie zna się na negocjacjach. Cenimy też jego poczucie homuru, dystans, podejście do życia (i objawy alergii). Bardzo polecamy!

Mira i Janek


Kupno mieszkania to nie jest prosta sprawa. Pojawia się mnóstwo kwestii, które trzeba rozstrzygnąć, załatwić; formalności, dokumenty takie i owakie, głowa zaczyna boleć. Mieliśmy więc wielkie szczęście, że trafiliśmy na kogoś takiego, jak Pani Magdalena, dzięki której tego bólu głowy nie zaznaliśmy.
Niezwykły profesjonalizm, pracowitość i ogromne zaangażowanie w przeprowadzenie transakcji zakupu mieszkania, zasługują na najwyższe uznanie. Nie martiliśmy się o nic, bo wszystko było sprawnie i na czas załatwione. Pani Magda potrafi doradzić, pokazać najlepsze rozwiązania, pokonać wszelkie trudności, ale najważniejsza jest jej życzliwość i ciepło, tak rzadko spotykane w naszych czasach.
Polecamy i z pewnością skorzystamy z usług Biura Morada w przyszłości.

Anna i Maciej Sz.


Bardzo gorąco polecamy wszystkim Biuro Nieruchomości Morada.
Bardzo rzetelna, miła i kompleksowa obsługa sprawiła, że czuliśmy, iż trafiliśmy pod właściwy adres.
Pani Magdalena oraz Pan Maciej to osoby, którym można z całą pewnością zaufać, co przy zakupie mieszkania jest niezwykle ważne. Sam proces kupna przebiegł błyskawicznie, co było dla nas niezwykle ważne.
Pełen profesjonalizm oraz pomoc w załatwieniu wszystkich spraw urzędowych sprawia, że w przyszłości ponownie skorzystamy z usług Morada Nieruchomości.

Weronika i Krzysztof


Magdę polecił nam znajomy, któremu pomogła znaleźć mieszkanie. Pomimo młodego wieku okazała się osobą w pełni profesjonalną i bardzo pomocną. Załatwiła za nas bardzo dużo formalności, do których nie wiedziałbym jak się zabrać, a na resztę dostałem wypełnione dokumenty i wskazówki gdzie zanieść.
My musieliśmy się skupić tylko na oglądaniu mieszkania, bo Magda wypytała właścicieli o wszystko i dokładnie sprawdziła nieruchomość. Za naprawdę rozsądne pieniądze otrzymaliśmy kompleksową obsługę i wsparcie w każdej sprawie.
PS. Magda negocjowała ceny i pomagała przy różnych formalnościach, co pozwoliło zaoszczędzić pieniądze i czas. Gorąco polecamy.

S & M


Gorąco polecam do skorzystania z usług Pani Madzi!!!
Kompleksowa i błyskawiczna obsługa klienta, pomoc w załatwieniu każdej, naprawdę każdej formalności. Ponadto miła, uprzejma, a co najważniejsze szczera osoba, która doradzi w każdej sprawie.Szybko i sprawnie sfinalizowaliśmy transakcję, poza tym współpracuje ze świetnym doradcą finansowym i tutaj również należą się brawa: decyzja kredytowa już po tygodniu!
Jednym słowem: Polecam :)

Paulina W.


Serdecznie polecam usługi biura nieruchomości Morada.
Panie tam pracujące rzetelnie przygotowały niezbędną  dokumentację.  Z dużym zaangażowaniem sprawdziły wszystkie istotne dla mnie informacje. Pomogły w dopełnieniu wszystkich formalności zarówno przed jaki i po zakupie mieszkania. Chętnie służyły pomocą w każdej sprawie dotyczącej kupna mieszkania.

Sandra D. 


Jako prawdopodobnie jedni z najbardziej marudnych i wymagających klientów, szczerze możemy polecić usługi biura Morada.
Pani Magda wykazała się cierpliwością i pełnym profesjonalizmem dopasowując terminy i godziny do naszych potrzeb i zachcianek. Cały proces wyboru i zakupu mieszkania przebiegł bezproblemowo. Na pewno ponownie skorzystamy z usług biura Morada i pani Magdy.

A&R Bożek 


Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, stąd podjęłam decyzję, że w poszukiwaniu nieruchomości skorzystam z pośrednictwa agencji.
Mając jasno sprecyzowane oczekiwania, co do lokalizacji, a także wielkości mieszkania, skorzystałam z pośrednictwa firmy: MORADA - pani Magdy Laszczak. Współpraca z tym biurem przebiegła bardzo sprawnie, wszelkie formalności były dopilnowane, od samego początku współpracy mogłam zauważyć profesjonalizm w podejściu do realizowanego zadania. W sytuacji dla mnie nowej w prosty sposób wyjaśniono mi wszelkie zawiłości związane z procedurami prawnymi oraz fachowo koordynowano zawieranie umowy kupna mieszkania. Dzięki tak sprawnej współpracy zakup mieszkania zaoszczędził mi wiele czasu, a także uchronił przed wszelakimi pułapkami, na jakie mogłam zostać narażona podczas dokonywania takiej transakcji.
Współpraca z biurem trwa do dnia dzisiejszego, i z czystym sumieniem mogę polecić biuro MORADA wszystkim osobom planującym zakup mieszkania.

Grażyna P. 


Magdalena Laszczak i Morada Nieruchomości to nic tylko profesionalizm. Pomoc w załatwieniu formalności i wsparcie na każdym kroku.
To agencja nieruchomości, która pracuje dla Ciebie i z którą bardzo szybko kupisz swoje własne 4 kąty.

Aleksander J.


Na Biuro Nieruchomości Morada natrafiłem przypadkowo podczas przeglądania ofert mieszkań na portalach oferujących sprzedaż nieruchomości. Od początku poszukiwań starałem się ominąć wszelkie biura świadczące usługi w zakresie kupna-sprzedaży nieruchomości, ponieważ w głowie miałem opinie znajomych, którzy twierdzili, ze są to firmy zajmujące się wyzyskiwaniem ludzi.
Teraz jestem szczęśliwym posiadaczem pięknego mieszkania, które przedstawiła mi niezwykle profesjonalna a do tego mila, skromna i co ważne CIERPLIWA Pani Magdalena Laszczak. Jest to osoba, która całym sercem zaangażowała się w załatwienie wszelkich formalności związanych z kupnem nieruchomości. Od początku do samego końca biuro towarzyszyło mi w zakupie, łącznie z pomocą w uzyskaniu zaświadczeń, załatwieniu spraw notarialnych a także w branżach energetycznych i gazowych. Nie straszne też są Pani Magdzie sprawy skomplikowane.
Wszystkim osobom gorąco polecam Biuro Nieruchomości Morada, które znajduje się w Zielonej Górze przy ulicy Żeromskiego 17. Można tam liczyć na profesjonalny zespół, który świadczy kompleksową pomoc przy sprzedaży, kupnie bądź wynajmie nieruchomości. A Pani, Pani Magdo życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym jak i na płaszczyźnie prywatnej... ;)

Krzysztof S. 


Pani Magda pomogła mi przy zakupie mieszkania. Jest kontaktowa, bardzo dyspozycyjna i chętnie odpowiadała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Była bardziej zaangażowana i otwarta na sugestie niż pozostali pośrednicy. Towarzyszyła nam również przy ostatnich formalnościach, które załatwiliśmy w ekspresowych tempie.
Czułam się bezpiecznie. Wiedziałam, że jestem w dobrych rękach!

Adriana Ś.


Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Agencją MORADA. Profesjonalne podejście do klienta, kompetentna obsługa. Wszystko wyjaśnione od A do Z, pomoc w każdej kwestii, kontakt w każdej chwili.
Bardzo polecam współpracę z Panią Magdą, w tym biurze Klient jest najważniejszy.  Życzę wielu sukcesów i powodzenia:-)

Edyta K.


Współpraca z biurem Morada przebiegała bardzo sprawnie. Wszelkie formalności były dopilnowane, klient został znaleziony, czuliśmy się dopieszczeni :)
Dziękujemy!

Marta i Arek Sokołowscy


Z pełnym przekonaniem polecam każdemu agencję MORADA pani Magdaleny Laszczak. Podobnie jak Pan Krzysztof (wpis troszkę niżej) sądziłam, że sama poradzę sobie ze sprzedażą mieszkania, a każdy pośrednik to tylko wyrzucone pieniądze. Okazało się jednak, że bardzo się myliłam.
Pani Magda jest osobą kompetentną, uczciwą, a przy tym niezwykle sympatyczną. Gdyby nie jej pomoc pewnie utknęłabym na pierwszym problemie, a nawet gdybym się z niego wykaraskała, to bym się zacięła na następnym...
Pani Magda wyręczyła mnie praktycznie we wszystkim. Jej pomoc nie ograniczała się do wskazywania mi gdzie mam pójść i co załatwić, ale po prostu biegała za mnie po różnych instytucjach, dzięki czemu ja mogłam spokojnie pojechać na urlop. A po powrocie pozostało mi tylko podpisanie umowy u notariusza!
Pani Magdo, bardzo dziękuję za współpracę i życzę wielu udanych transakcji.

Ewa St.


Polecamy serdecznie  biuro nieruchomości Morada, wysoki poziom usług i pełen profesjonalizm ze stromy Pani Magdy przyczyniły się do szybkiego i sprawnego załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania na kredyt. Pełne zaangażowanie. Bardzo dziękujemy i polecamy.

Daria i Daniel


Kiedy zdecydowałem się na sprzedaż mojego mieszkania byłem przekonany, że korzystanie z usług pośrednika to strata czasu i pieniędzy.
Współpraca z Panią Magdą pokazała mi jak bardzo się myliłem. Z pozoru prosta transakcja może okazać się bardzo trudną. Gdyby nie pomoc Pani Magdy podejrzewam, że nie dotrwałabym do końca mojej transakcji sprzedaży. Jest to osoba bardzo kompetentna, uczciwa, bardzo zaangażowana i oddana sprawie, którą prowadzi. Pani Magda ma ogromną wiedzę a także potrafi przewidywać rożne sytuacje i proponować rozwiązania. Nigdy nie pozostawiła mnie z żadnym problemem samemu sobie. Była dla mnie dostępna 24h.
Polecam bardzo gorąco współpracę z Panią Magdą ponieważ dla niej Klient jest najważniejszy. Jeśli będzie ku temu okazja na pewno skorzystam z usług Pani Magdaleny ponownie. Życzę jej wielu sukcesów i powodzenia:-)

Krzysztof


Jaką wielką rzadkością u nas w kraju, jest firma w której naprawdę myśli się o kliencie. 
W obecnej sytuacji jaka panuje na rynku nieruchomości, sprzedaż mieszkania to prawdziwe wyzwanie które dodatkowo wiąże się z wieloma trudnościami, niepewnością, rozterkami, rozczarowaniami i wątpliwościami. Wszystko to łatwiej przejść z takim dobrym duchem opiekuńczym jakim jest pani Magda. Pełen profesjonalizm, życzliwość, indywidualne podejście do sprawy, otwartość na potrzeby i możliwości klientów, nieograniczona wprost możliwość kontaktu telefonicznego oraz gotowość do niesienia pomocy nawet już po sfinalizowaniu sprzedaży powoduje, że na rynku „miliona” agencji nieruchomości klienci wybierają właśnie tą. 
Dlatego z czystym sumieniem polecam wszystkim sprzedającym jak i kupującym Agencję Morada Nieruchomości a w szczególności współpracę z Panią Magdą

Emilia Gaik


Szukającym pomocy przy zakupie/sprzedaży mieszkania polecam agencję nieruchomości Pani Magdaleny Laszczak. Profesjonalna obsługa, duża wiedza i pomocna dłoń na każdym etapie współpracy. Serdecznie dziękuję Pani Magdo za pomoc przy sprzedaży mieszkania moich rodziców.

Grażyna Irmler


Polecam każdemu biuro nieruchomości Morada w Zielonej Górze prowadzone przez Panią Magdalenę Laszczak. Wysoki poziom obsługi i kultura. W każdej sytuacji mogłam liczyć na pomoc Pani Magdaleny Laszczak. Bardzo szybko znalazła klienta na kupno mojego mieszkania i pomogła je sprzedać. Prowadzi sprawy z zaangażowaniem od początku do końca. Odpowiedziała mi na każde pytanie nie zbywając mnie. Pomogła w załatwieniu wszelkich formalności związanych ze sprzedażą mieszkania w tym spotkanie z notariuszem.
Jeżeli zależy komuś na przeprowadzeniu transakcji szybko od początku do końca to polecam Panią Magdalenę Laszczak i biuro nieruchomości Morada w Zielonej Górze.

Marzenna Walczak


Dziękuję pani za miłą współpracę, kulturę osobistą, uprzejmość, dostępność, za chęć udzielania informacji dotyczących usług, różnych procedur praw, naprawdę wiedza na wysokim poziomie, ogólnie fachowiec w swojej dziedzinie :)

Aleksandra Roszak


Poszukiwania naszego pierwszego mieszkania rozpoczęliśmy od ofert w internecie- i tak poprzez jedno z ogłoszeń udaliśmy się do Biura Nieruchomości Morada Pani Magdy Laszczak.
Od samego początku czuliśmy, że trafiliśmy w dobre ręce. Po pierwszej rozmowie bardzo szybko otrzymaliśmy listę mieszkań, z których wszystkie spełniały nasze główne oczekiwania. Pani Magda była świetnym doradcą, zwracała nam uwagę na różne aspekty oglądanych mieszkań, przy tym nie narzucając w ogóle swojej opinii. Pełny profesjonalizm i obiektywna ocena. Służyła również radą i doświadczeniem na etapie zakupu wybranego mieszkania, starania się  o kredyt, będąc z nami w stałym kontakcie.
Każdemu polecamy teraz usługi Biura Morada i życzymy Pani Magdzie kolejnych zadowolonych Klientów.

Wioleta i Cyprian Śmielińscy


W związku z niedawnym sfinalizowaniem umowy kupna mieszkania w Zielonej Górze, w którym pośredniczyła Państwa agencja, reprezentowana w mojej sprawie przez Panią Magdalenę Laszczak, pragnę wyrazić swoją opinię odnośnie współpracy z Panią Magdaleną.
Pani Magdalena jest bezapelacyjnie właściwą osobą na właściwym miejscu.
Jej kontakt werbalny z klientem świadczy o jej kulturze oraz manierach na najwyższym poziomie.
Potrafi jednocześnie zachować takt oraz należny swej profesji dystans do klienta, który w swej subtelności nie pozwala jednak na spłycenie relacji pomiędzy nią a interesantem, sprowadzając komunikację do miłej, partnerskiej atmosfery.
Jej samodyscyplina, sumienność organizacja, terminowość, dostępność na telefon/e-mail/fax, wiedza oraz zaangażowanie w pomoc na każdym etapie współpracy, jednym słowem fachowość, świadczą o tym, że Pani Magdalena jest profesjonalistką w wykonywanym przez siebie zawodzie pod każdym względem.
Osobiście uważam, iż Pani Magdalena wykonała 300% normy i w 300% polecam ją każdemu, kto będzie potrzebował rady oraz pomocy przy zakupie nieruchomości na terenie Zielonej Góry.

Dominik G.


Przez Biuro Nieruchomości Morada przeprowadziłam sprzedaż mieszkania.
Gorąco polecam, to biuro za Profesjonalne podejście do klienta, miłą i uprzejmą obsługę oraz za szybką transakcję!

Adriana Gdaniec-Kubiak


Jeżeli chcecie Państwo kupić lub sprzedaż nieruchomość polecam agencję nieruchomości Pani Magdaleny Laszczak.
Obsługa profesjonalna i do tego bardzo miły kontakt. Nie ma telefonów bez odpowiedzi lub tzw. Przepraszam, ale nie miałam jak oddzwonić. Dodatkowo zebraniem dokumentów oraz umówieniem się z notariuszem zajmuje się Pani Magdalena. U notariusza spędza się najwyżej 45 minut.
Bardzo polecam - Bardzo sprawna agencja nieruchomości, a do tego bardzo miła.

Marek Karolewicz - Zadowolony Klient